طيور صنعتی

 

آزمايشگاه دامپزشکی مرکزی از نخستين آزمايشگاه های فعال در عرصه دامپزشکی کشور است، که با بيش از سه دهه فعاليت در عرصه دامپزشکی ايران، همچنان با ترکيب نيروی کار جوان و تجربه با ارزش پايه گذاران خود آماده خدمت رسانی به صاحبان صنايع دام و طيور، صاحبان حيوانات خانگی، همکاران و متخصصين دامپزشک و محققين حوزه دامپزشکی و صنايع غذايی می باشد.

 

با توجه به متخصصين حاضر در اين مرکز عمده فعاليت آن از دير باز معطوف به انجام خدمات و آزمونهای آزمايشگاهی و ارائه مشاوره های تخصصی به مرغداريها و صاحبان پرندگان مختلف و همچنين توليد کنندگان و دست اندرکاران صنايع غذايی و  کارخانه های خوراک دام و طيور بوده است. در حال حاضر هم اين آزمايشگاه در سه محور زير به صورت کاملاً تخصصی به فعاليت می پردازد:

 

1- طيور صنعتی

2- پرندگان زينتی، خانگی و وحشی

3- صنايع غذايی و صنايع خوراک دام و طيور

 

آزمايشگاه دامپزشکی مرکزی، با عنوان «آزمايشگاه خوراک کوچونی» به همت پيشکسوتان اين آزمايشگاه در سال 1362 در خيابان آیت الله طالقانی (تخت جمشيد) تهران تأسيس گرديد. در سال 1366هجری شمسی، اين آزمايشگاه به خيابان توحيد منتقل گرديد و با تأسيس شرکت دامپزشکان هميار، نام مجموعه به آزمايشگاه مرکزی دامپزشکی تغيير يافت. در سال 1372 هجری شمی، آزمايشگاه به محل فعلی خود منتقل گرديد.

از آن سال تا کنون آزمايشگاه دامپزشکی مرکزی خدمات تشخيصی و مشاوره ای خود را برای فعالان عرصه دام و طيور و همچنين توليد کنندگان و مصرف کنندگان صنايع غذايی ارائه می دهد. اين آزمايشگاه از قديمی ترين آزمايشگاه های دامپزشکی کشور بوده و از سرتاسر کشور و حتی کشورهای همسايه نمونه می پذيرد.

 

 

 

 

s5 logo
کلينيک و آزمايشگاه دامپزشکي مرکزي

 

آدرس: تهران، مابين خيابان توحيد و رودکی شمالی، کوچه نادر، پلاک 32

کدپستی: 1457886151

تلفن:

021-66921609

021-66918795

فاکس: 66918546-021

ايميل:

info@cvetlab.com